American IPA (AIPA) Lubrow Piwne Freaki

Zaśmierdzacz Trójmiejski

Zaśmierdzacz Trójmiejski

No ludzie kochani. Trochę już w życiu wywąchałem i wypiłem. Czasem zdaje mi się, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, ale to pokazuje tylko jakim jeszcze jestem Prosiakiem w wielu dziedzinach życia.

Idzie sobie człowiek do sklepu. Kupuje piwko do meczu. Wybór pada między innymi na Zachmielacza z trójmiejskiego browaru Lubrow.

Dzień rozwija się wspaniale. Obiadek, zmywanie naczyń, zapierdalanie przy dziecku, które odkrywa tajniki chodzenia, a tym samym czerpie całymi garściami radość z rozwalania sobie głowy o posadzkę. Dzień jak co dzień, ale w głowie mam miłe zwieńczenie w postaci wspomnianego meczu i „dobrego” piwka rzemieślniczego (restauracyjnego w sumie).

Przychodzi ten moment. Piłkarze kopią się po czołach za grubą kasę, a ja otwieram Zachmielacza. Piana jest w porządku i nic nie zwiastuje nadchodzącego dramatu. Wkładam nos do szkła i muszę zastanowić się dwa razy, czy nie wsadziłem go przypadkiem do końskiej dupy. To piwo śmierdzi końskim łajnem !!! Wiem,  że niektóre friki powiedzą, że to dzikie drożdże, chuje muje i to w ogóle super jest. Dla mnie nie jest. Jakbym chciał zapewniać sobie takie przyjemności, to kupiłbym taterkę za dwa zeta i popierdolił do najbliższej stajni na degustację obsmarowując się końskimi kupami.

Przemogłem się i spróbowałem dwa łyki. W piwie nie wyczułem nic, bo koński smród zabił wszystkie inne zmysły.

Biedny zlew, w który wlałem Zaśmierdzacza Trójmiejskiego. Ja miałem wyjście z sytuacji. On nie.

_DSC0568

Browar: Lubrow

Styl: American India Pale Ale

Wysokość ekstraktu: 17,5

Zawartość alkoholu: 7,5%

IBU:

Barwa: Mętny bursztyn

Temperatura: 9 st. C

Cena: 8,4 zł

avatar
Napisane przez

Majk