Łycha Zbycha z Beki po Łyszce
Zaproszenia

Łycha Zbycha z Beki po Łyszce

Każdy z nas marzył o tym, żeby kiedyś znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Z żalem oglądając zdjęcia ze śmiertelnego wypadku na kontakt24 logo_kontakt24 przegryzając popcorn myślimy sobie: to mogłem nagrać ja. Marzymy też o tym, żeby po prostu być w centrum wydarzeń. Podczas gdy wszyscy znajomi z klasy bawią się na półmetku, ty musisz zostać w domu aby zająć się swoim wymiotującym kotem, który ma lekkie problemy po zjedzeniu twoich kondomów chowanych przed matką pod łóżkiem. W końcu pewnego dnia mówisz sobie dość! Od dziś będę bardziej rozrywkowy! Po czym kładziesz się spać w zapiętej piżamie i szlafmycy nie mając świadomości, że sąsiedzi za ścianą urządzają domówkę.

Read More
Wielki Finał Złotych Kalesonów.
Piwne Freaki Zaproszenia

Wielki Finał Złotych Kalesonów.

Chory jestem od tygodnia i czuję się z tym źle. Nie chodzi mi o to, że zarażam wszystkich wokoło wirusem świńskiej grypy.  Czuję się z tym źle, bo nie piję piwa. Gapię się na zawartość lodówki i popłakuję cicho do poduszki. Całe szczęście, na wschodnim padole zachodniego zakaukazia istnieje instytucja co się zwie LSD PSPD, czyli Lubelski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

Read More
Jeże w pubie „u Fotografa”
Piwne Freaki Zaproszenia

Jeże w pubie „u Fotografa”

Wszyscy obsypali już głowy popiołem? No to jeśli tak, to przed nami czas postu. Mamy dla Was nienajlepszą wiadomość. Postu w tym roku nie dochowacie, drodzy piwosze. Wszystko to przez szatańską tańcbudę na ulicy Rybnej w Lublinie. Otóż, załoga pubu „u Fotografa” robi wszystko, by nie dać nam pościć w spokoju o chlebie i margarynie z kwasem omega 3. Wyobraźcie sobie, że dogadali się oni bezczelnie z kolejnymi siejcami zła. Dogadali się z jeżami. Tak, tak. To właśnie jeże odwiedzą Lublin w najbliższą sobotę, 13 lutego. Jeże we własnych osobach. Browar Artezan.

Read More
Złote kalesony i Baba Jaga
Zaproszenia

Złote kalesony i Baba Jaga

Lublin. Miasto kultury. Miasto wielu kultur. Miasto piękne. Zamieszkałe przez „czysta” tysięcy ludzi. W sezonie studenckim liczba ta rośnie do około ośmiu milionów, co stawia Lublin na równi z Londynem, a przynajmniej Londkiem Zdrój. Dlaczego o tym piszę?

Read More
Stolica piwa
Zaproszenia

Stolica piwa

Dziś Lublin przestaje być miastem, które rok rocznie zgarnia rekord Guinessa za ilość cebularzy na metr kwadratowy. Przestaje być również stolicą studentów z całego świata, którzy to z uśmiechem na twarzach popijają Perły w akademikach, by w stanie niechmielowego podchmielenia udać się w kierunku licznych dyskotek i jeszcze liczniejszych wąwozów wypełnionych pieczonymi na grillu kiełbasami.

Read More
Page 1 of 1