Browar Profesja. Bimbrownik.
Piwne Freaki Profesja Rye India Pale Ale

Browar Profesja. Bimbrownik.

Całkiem nie dawno obsrałem się różową tęczą po wypiciu Dudziarza z Profesji. Obsrałem się słusznie, bo piwo było świetne. Obmyłem już chatę z różu i bez obaw mogłem otworzyć bliźniaczo podobne piwo z Browaru Profesja. Piwo, po którym spodziewałem się równie nie mało i wiecie co? I otworzyłem. I znalazłem równie niemało 🙂

Read More
Al Bam. Żytnie IPA. Browar Jana
Piwne Freaki Rye India Pale Ale

Al Bam. Żytnie IPA. Browar Jana

Wpadam do sklepu, a tam Alban. Mówię, ooo, nie popuszczam. To prócz Scootera, mój ulubiony wykonawca. Coś jak Gang Albanii, czy Bracia Figo Fagot w dzisiejszych czasach. Alban na etykiecie ma do tego zajebisty wąs. Całość jest kozacka i jak to przystało na craftojanusza nie zainteresowały mnie szczegóły takie jak styl piwa, czy browar.

Read More
ŻytoRillo
Pinta Piwne Freaki Rye India Pale Ale

ŻytoRillo

Jakbym miał na blogu zakładkę „starcie z legendą” to ten wpis właśnie tam by trafił. Nie mam, więc muszę napisać tutaj, że ZytoRillo jest kolejną, żywą legendą naszej polskiej, piwnej rewolucji 😉 Jedno z moich ulubionych piw. Czarna żytnia IPA. W smaku nieporównywalna do niczego innego. Wyjątkowa, jak mój pępek. Piękna, jak żona. Niepowtarzalna, jak zderzenie z brzozą.

Read More
Page 1 of 1