Pinta i Baird. Baltyk Pacific Collaboration Porter.
Pinta Piwne Freaki Porter Bałtycki

Pinta i Baird. Baltyk Pacific Collaboration Porter.

Nie jestem jakimś wielkim znawcą Porterów Bałtyckich. Te co mi smakują, innym nie smakują. Te, którymi inni się zachwycają, mi nie smakują aż tak, by zerwać mi brwi z twarzy. Tak to jakoś wygląda i całkiem mi z tym dobrze, bo Portery smakuję sobie indywidualnie. Bez ciśnienia. A przyznam, że lubię je coraz bardziej. Pomimo zalewu premier, za którymi staram się nadal nadążać, coraz częściej mam ochotę na zejście do piwnicy i przytarganie do domu butelczyny jednego z wielu stygnących tam Porterów.

Read More
Podgórz 652 m.n.p.m.
Piwne Freaki Podgórz Porter Bałtycki

Podgórz 652 m.n.p.m.

Są dwa rodzaje ludzi i wbrew pozorom ich podział jest bardzo skomplikowany. Są ludzie, co to dostają drgawek na myśl, że mogliby spóźnić się do pracy o 20 sekund. Są też tacy, którzy wchodzą do roboty półtorej godziny spóźnieni i z uśmiechem od ucha do ucha rzucają napotkanej po drodze sekretarce prezesa propozycję wyskoczenia na kwadransik na fajeczkę do palarni. Idąc tym tropem. Są na świecie ludzie, którzy tną na strzępy jedną ze swych flanelowych, ulubionych koszul . Wszystko po to, by z chirurgiczną precyzją wypolerować każdy centymetr kwadratowy swego Deawoo Lanos.

Read More
Gloger. Karty na stół
Gloger Piwne Freaki Porter Bałtycki

Gloger. Karty na stół

Karty to ostatnio temat dość popularny. Mamy karty z teczek dotyczących Bolka. Mamy w telewizji spasionego Ronaldo reklamującego grę w karty na jednym z portali internetowych. Mamy również karty telegrosik, za pomocą których Polacy siedzący na zasiłkach w Anglii mogą kontaktować się z bliskimi. Nie chcę być w plecy z trendami, więc dziś również o kartach. Wszystkie karty na stół. Porter bałtycki w szkle. Witamy na Szyszkach Browar Gloger z Białegostoku. Piw nawarzyli osiemnaście milionów odmian. Pozaliczam kolejne ich piwa. W moim wieku i statusie społecznym, tylko takie zaliczanie mi pozostało.

Read More
Page 1 of 2