Browar Brodacz. Harry. Earl Grey American Blonde.
Blonde Brodacz Golden Ale Piwne Freaki

Browar Brodacz. Harry. Earl Grey American Blonde.

Skandal, krzyczą jedni. Prawo rynku, bronią inni. W lekkim cieniu afery ze skandalem, tubą i jubileuszem w tle stała się rzecz jeszcze gorsza. Jeszcze bardziej skandaliczna. Doszło do wielkiej kooperacji zła. Kooperacji zła ze złem jeszcze większym. Doszło do kooperacji Brodacza z Harrym Potterem. To, że Brodacz jest zły, wiemy wszyscy. Wykorzystuje Wieśków, układa się z masochistami, czy innymi tam jeszcze złymi ludźmi. Ogólnie. Zło. Zło w czystej postaci.

Ale zło Brodacza jest niczym w porównaniu do tego jak zły jest Potter. Gość, który jest tak zły, że wygrawerował sobie na czole nazistowski symbol. Gość tak zły, że na przekór całemu światu przez dobrych kilkanaście godzin filmu nie wydupczył Emmy. Tej samej Emmy, za której wydupczenie 83% facetów oddało by wszystko co najcenniejsze. Zły to gość. Całe życie poniżał rudego i układał się z łysym brzydalem. Szkoda gadać. Zło w czystej postaci.

Read More
Projekt White. Piwoteka & AntyBrowar. Chocolate Ale.
AntyBrowar Blonde Piwne Freaki Piwoteka

Projekt White. Piwoteka & AntyBrowar. Chocolate Ale.

Nie jest łatwo mnie zaszokować. Nie da się łatwo zszokować gościa, który jeszcze nie dawno w pokoju trzymał plakat Justina Timberlake’a (i Michaela Jordana). Nie szokują mnie gimnazjaliści kupujący gumki na stacji benzynowej. Nie szokują mnie również promocje w mcdonaldzie. Ogólnie, zero uczuć. Jak beton.

No ale od czego jest piwo. Piwo rzemieślnicze. No właśnie od tego, by beton kruszyć. By czasem szokować. Zaskakiwać jak kolejne ząbki zamka błyskawicznego. Popijam ostatnio po ciemku. Wysokie mi rachunki za prąd przychodzą. Z PGE Rzeszów. Dlaczego PGE Rzeszów wystawia mi rachunki w Lublinie? Nie ważne. Popijam ostatnio piwa po ciemnku. Zdarza mi się. Prócz oszczędności nie bardzo umiałem znaleźć jakieś plusy takiego zachowania. Do dziś.

Read More
Browar Gloger. Bosa Rosa. Białowieskie Ale
Blonde Gloger Piwne Freaki

Browar Gloger. Bosa Rosa. Białowieskie Ale

Jeśli znudziło Cię piwo w jakiekolwiek postaci jaką znałeś do tej pory, to czas na Bosa Rosa. Już sama nazwa (Rosa Bosa brzmi tak samo ciekawie) mówi, że będzie działo się tu coś pochrzanionego. Coś czego w piwie się nie spodziewałeś. Dodatkowo, piwo sygnowane jest największą głusza Podlasia, a jak wszyscy wiemy już samo Podlasie jest niezłą głuszą, więc strach pomyśleć co tam się kryje w tej głuszy głusz.

Read More
Bavaria Blonde
Blonde Holandia Lager Piwa codzienne

Bavaria Blonde

Trzasnąłem to piwko w Leclercu za kilka zeta. Bawaria z Holandii, to połączenie fascynujące jak porter pszeniczny. Do tego jeszcze piękna etykieta z liczbą 86, której już tak blisko do…
De Ranke Bitter XX
Belgia Blonde Piwne Freaki

De Ranke Bitter XX

Tydzień rozpoczął mi się wyśmienicie. Kurier dostarczył paczkę ze smaków piwa, a w niej kilka naprawdę fajnych łakoci. W najbliższym okresie na Szyszkach częściej pojawią się wpisy o piwach zagranicznych, oczywiście…
Page 1 of 1