Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale
Imperial IPA Piwne Freaki USA

Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale

Zawitał Ci do nas statek z Ameryki, bo to już kolejne ostatnio piwo zza wielkiej wody. Kolejne z Browaru Sierra Nevada, ale jak nie pisać, jak co jedno to perełka (zbieżność przypadkowa). Co jedno to lepsze. Co jedno, to wyrywa bardziej. Z butów wyrywa. Z korzeniami. A jak. To wyrywanie w piwie kocham. Wszyscy kochamy. I nie chodzi tu, by leżeć jak ten dąb po kilku głębszych. Chodzi o chwilowy odlot smakowo węchowy. Ale to wiemy wszyscy 😉

Read More
Browar Wrężel. Tropical Imperial India Pale Ale.
Imperial IPA Piwne Freaki Wrężel

Browar Wrężel. Tropical Imperial India Pale Ale.

Achtung, achtung. Dziś piwo, które dało mi to, czego szukam kupując piwo za dziewięć, a nie dwa I pół złotego. Szukam gwałtu w każdy otwór ciała umiejscowiony w przedniej części twarzy. Gwałtu węchowego. Gwałtu smakowego. Szukam przeżyć niecodziennych. Szukam czegoś o czym będę mógł pogadać z psychologiem. Albo przynajmniej z kolegą lub sąsiadem.

Read More
HopKins. Anakin. Imperial India Pale Ale.
HopKins Imperial IPA Piwne Freaki

HopKins. Anakin. Imperial India Pale Ale.

Lato w pełni. Rolnicy zajmują sześć pasów jezdni swoimi kombajnami. Na targach wiśnie, agrest i porzeczki. Piękny czas. Zwłaszcza w pomieszczeniu z klimatyzacją, czyli takim z którego piszę dziś przekaz. Przekazuję Wam wieści o kolejnym podwójnym IPA. Dobrym, wyglądającym wzorowo piwie. Może delikatnie przegazowanym, lecz przy odrobinie czułości przy nalewaniu, piwo odwdzięcza się nam wyglądem wręcz idealnym. Bursztyn. Opalizujący. Piana jest gęsta i biała jak wypełniacz do szczelin od Patexa czy innego Soudala. Śliczna. Jedna z ładniejszych pian na piwie jaką ostatnio widziałem. Jednak piwo, to nie goła damska dupa, by się na nie patrzeć.

Read More
BroKreacja. The Fighter Imperial IPA.
Brokreacja Imperial IPA Piwne Freaki

BroKreacja. The Fighter Imperial IPA.

Wow. Wojownik. Wow. On Cię zmiecie. Wow. Z ringu. Wow. Co to za piwo? Wow. To powinno być zakazane. Wow, wow. Otwierasz butelkę, przelewasz do szkła, a tam AIPA. Świetnie pachnie, owocowo. Wow. Bardzo intensywnie. Zachęcony, rozochocony niczym kierowca Tira na leśnym parkingu przy A4 bierzesz pierwszy łyk. Wow. Jest lekko. Jest wytrwanie. Mocno cytrusowo. Pijalnie. Do dechy pijalnie. Wow.

Read More
Browar Zakładowy. Ciężki ładunek Double IPA
Imperial IPA Piwne Freaki Zakładowy

Browar Zakładowy. Ciężki ładunek Double IPA

Hej, ja tu tylko na chwilę, bom nieczasowy w ciul. Wiecie, że dziecko może chorować nieprzerwanie tygodniami, by w końcu dostać mega gorączki w upał? Nie czaję tego, ale jest jak jest i czasu na alkoholizm brak. Niecałkowity na szczęście, więc ciachnąłem na dniach „Ciężki ładunek”. Chłopy z Zakładowego trochę przesadzili, bo pijałem ładunki cięższe, ale fakt tez taki, że to kawał piwska jest.

Read More
Piwne Podziemie. Obywatelskie Nieposłuszeństwo. Double IPA.
Imperial IPA Piwne Freaki Piwne podziemie

Piwne Podziemie. Obywatelskie Nieposłuszeństwo. Double IPA.

Nieposłusznym można być na wiele sposobów. Można mieć dwa lata i za nic w świecie nie wypić syropu na kaszel. Można mieć lata trzy i wtedy to pole do popisu się powiększa. Można próbować jechać na rowerze do tyłu, mimo zakazów ojca. W tym wieku można też dawać upust nieposłuszeństwu w bardziej społeczny sposób. Obywatelski prawie. Można na przykład olewać leżakowanie w przedszkolu, albo bojkotować poranne kakao. W wieku lat ośmiu nieposłuszeństwo wylewa się z obywatela czym tylko może. Uszami, nosem. Wymyśli dzieciak taki, że do komunii nie pójdzie bo nie dostał od rodziny BMW M3. Quad jest dla słabych, dla biednych. M3 i koniec. W kabrio. Nie pójdzie do komunii bez kwitów na Bejce. Nie pójdzie. To jest nieposłuszeństwo ośmiolatka.

Read More
Page 1 of 3