Doctor Brew. Barley Wine 2016.
Barley Wine Doctor Brew Piwne Freaki

Doctor Brew. Barley Wine 2016.

Bez wielkich nadziei i oczekiwań otworzyłem drugą butelczynę z mocnym, drogim piwem od Doctorów. I wiecie jak to jest? To jest trochę tak jak na rybach. Jak jedziesz na ryby przygotowany, w wiadrach tysiąc zanęt, w torbie robaczki białe, czerwone. Kukurydza? A może groch? Proszę bardzo. Przygotowany jesteś na 100%. A tu chu.. nie biorą. Zawód po całej linii. Innym razem wypadasz nad rzeczkę bez oczekiwań. Ot tak. Dla luzu. I okazuje się, że trafiłeś na rybne eldorado. Wszystkie płocie Twoje. Trafiła się też brzana. Tołpyga odpadła z haka, ale dzień i tak był mega udany.

Tutaj jest podobnie. Otworzyłem Barley Wine. Ot tak. Po prostu. By pociumkać mocne piwo do serialu. Etykieta na butelce jest piękna. Browar poszedł po rozum do głowy, bo poprzednie, często wymięte etykiety risów i barli wajnów ujmowały tym zacnym w założeniach trunkom dość wiele. Tutaj wszystko jest na miejscu. Napisy są tak złote, ze zastanawiałem się nad zdrapaniem ich celem użycia. Trochę złota muszę użyć u jubilera, bo obrączkę muszę powiększyć. Paluch coraz grubszy, a hajsu szkoda.

Read More
Pracownia Piwa. Hey Now Wheat Wine.
Barley Wine Piwne Freaki Pracownia Piwa

Pracownia Piwa. Hey Now Wheat Wine.

Jestem dziś mega szczęśliwy. Nie tylko dlatego, że w końcu mogę opalać swe owłosione łydki. Nie tylko dlatego, że wszystko mi od rana wychodzi. Jestem też szczęśliwy, że wczoraj wypiłem jedno piwo. Znaczy, mógłbym wypić ich więcej, może to wpłynełoby na mnie jeszcze pozytywniej. Tego nie wiem. Wiem za to, że piwo które wypiłem to mistrzostwo świata. Może być nawet w piłę kopaną, bo to mistrzostwo w świecie szanuje się najbardziej.

Read More
Alcatraz z Browaru Faktoria
Barley Wine Faktoria Piwne Freaki

Alcatraz z Browaru Faktoria

Ucieczki są różne. Można uciekać przed własnym odbiciem w lustrze. Można też uciekać przed alimentami na dziecko, którego jesteś ojcem, lecz gdy po szczęśliwym rozwiązaniu dziecko okazało się rude, to uciekłeś jak najdalej. Można też uciekać przed kacem klinując co rano od kilku tygodni. Jak widzicie ucieczki to rzecz naturalna i do póki nie uciekamy przed gimnazjalistą chcącym od nas fajkę, to nie mamy się czego wstydzić.

Read More
ABW – American Barley Wine?
Barley Wine Birbant Piwne Freaki

ABW – American Barley Wine?

Misio Kororowy 6.01.2015 g 23:44

Birbant ostatnio narobił dzieci jak nie przykładając Bronisław Komorowski. Wypuścili Doktora Dre, PIS, oraz ABW. Czy taka ilość premier musiała odbić się na jakości piwa? Oczywiście, że nie, bo to drożdze tworzą piwo, a że robią to w oddzielnych tankach to ilość premier może być tak duża jak ilość tanków i nie musi mieć to żadnego przełożenia na jakość piwa.

Read More

Mikkeller + Three Floyds – BooGooP
Barley Wine Bez kategorii Browar Dania Kraj pochodzenia Mikkeller Piwne Freaki Three Floyds USA

Mikkeller + Three Floyds – BooGooP

W życiu spotykają nas różne niespodzianki. Kiedy prosząc męża o to, żeby Was zaskoczył w odpowiedzi słyszycie „też kiedyś byłem kobietą”, lub wtedy gdy spacerując z psem w październikowym deszczu ślizgacie się na czymś co na pierwszy rzut oka wydaje się być błotem, ale podążający za Wami gówniany odór z każdym krokiem uświadamia Wam co innego.

Read More
Artezan Preparat
Artezan Barley Wine Piwne Freaki

Artezan Preparat

Stało się nieszczęście i złapałem bakcyla na nagrywanie filmików o piwie. Na tę chwilę walczę ze sprzętem, tremą i wypizdem w piwnicy. Lecz w przeciwieństwie do francuzów jestem istotą raczej waleczną i jak wbiłem sobie do zakutego łba, że „jestę aktorem”, to raczej będę to realizował. Na tę chwilę nie wiadomo co z tego wyjdzie. Na razie musicie przymknąć oko na moje filmowe wybryki. Będę starał się podnosić warsztat, by nie kłuć Was w oczy i uszy. Sprawa jest rozwojowa 😉

Read More
Page 1 of 2