To Ol. You Shall Nut Pass.
Dania Stout To Ol

To Ol. You Shall Nut Pass.

Myślę sobie. Tyyy? Błąd na etykiecie. Literówka. Czeski błąd. Beka. Jako Polak ucieszyłem się bardzo. Polak się cieszy, jak ktoś przyliczy wtopę. Wezmę z póły. Zabiorę do domu. Fotę strzelę i będzie. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i oczywiście okazało się, że beka to może być. Ze mnie. Bo ten Nut, to nut. Tak ma być. Nudny wstęp. Pewnie, że wiedziałem to od razu. Musiałem coś napisać na fejsbunia. Jak słabe, to zobaczcie przynajmniej, czy orzechy zdały egzamin.

Read More
Midtfyns Imperial Stout.
Dania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

Midtfyns Imperial Stout.

Nareszczie. Nareszcie po wakacjach. Nareszcie mogłem wrócić do tyry orać kod w PLSQL. Jak ja to lubię. Lubię to. Piwo też lubię. Bardziej nawet. Stęskniłem się za dobrym piwem. Byłem na wywczasach. Na Krecie byłem. Przez cztery pierwsze dni żłopałem piwsko jak to na wczasach. Po czterech dniach mi przeszło. Znudziło się. Czaicie? Piwo może się znudzić. Słabe piwo. Nudne. Dlatego z utęsknieniem wysiadłem na Okęciu. Przebolałem korek w Kołbieli. Wbiłem do domu, bagaże rzucone, żona coś gadała o praniu, czy czymś takim a ja nic. Psssst. Cytrusy….. IPA SRIPA.

Read More
Mikkeller. Nuklear HOP Assault. Double IPA
Bez kategorii Dania Imperial IPA Mikkeller Piwne Freaki

Mikkeller. Nuklear HOP Assault. Double IPA

Dziś o chemicznych eksperymentach. Każdy z nas wrzucał kiedyś dropsa do coca coli(niektórzy wrzucali też dropsy na język). Każdy też puszczał „bączki”. Po grochówce lub też bączki z kapsla i podpalonej saletry. Są też eksperymenty kuchenne, czyli „co się stanie, gdy wrzucę amelinium do mikrofali”, albo eksperymenty społeczne typu „co się stanie gdy zupa będzie za słona”.

Read More
Mikkeller Beer Geek Dessert
Dania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

Mikkeller Beer Geek Dessert

Weekend minął nam wszystkim pod znakiem wyjadania dzieciom słodyczy. Każdy z nas z zazdrością zerkał na tony łakoci wręczanych naszym (lub nie naszym) pociechom przez wszelkiej maści opłaconych przebierańców w czerwonych kubrakach i doczepioną brodą. Kto nie podkradł dziecku choćby małego M&M’a niech pierwszy rzuci kapslem.

Read More
Mikkeller + Three Floyds – BooGooP
Barley Wine Bez kategorii Browar Dania Kraj pochodzenia Mikkeller Piwne Freaki Three Floyds USA

Mikkeller + Three Floyds – BooGooP

W życiu spotykają nas różne niespodzianki. Kiedy prosząc męża o to, żeby Was zaskoczył w odpowiedzi słyszycie „też kiedyś byłem kobietą”, lub wtedy gdy spacerując z psem w październikowym deszczu ślizgacie się na czymś co na pierwszy rzut oka wydaje się być błotem, ale podążający za Wami gówniany odór z każdym krokiem uświadamia Wam co innego.

Read More
Coisbo Astoria Black
Dania Piwne Freaki Stout

Coisbo Astoria Black

Pijemy na ciemno. Odcinek tysiąc któryś. Aby pić na ciemno, możemy albo ubrać się na czarno, albo usmarować się czarną pastą do butów (nie polecam), albo wyciągnąć z najczarniejszych zakątków szafy lub piwnicy piwo ciemne co najmniej jak owe ciemne najczarniejsze zakątki.

Read More
Nomada & To Øl – Imperial Miso Porter
Dania Hiszpania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

Nomada & To Øl – Imperial Miso Porter

Są takie dni, w których człowiek ma ochotę na chwilę samotności z piwem. Nie z piwami, lecz z piwem. Jednym. Z książką, kocem i piwem. Nie pomyślcie, że jestem wolną, niezależną kobietą, że mam kota, czy coś w ten deseń. Nie. Po prostu człowiek z wiekiem zaczyna szanować pół godziny ciszy, spokoju, zadumy. Uprzedzając podejrzenia niektórych Was, skąd ten sentymentalny ton. Nie, nie mam kaca 😉 😉 😉

Read More
Page 1 of 2