Brewdog @@#@%$#@
Brew Dog Piwne Freaki Wielka Brytania

Brewdog @@#@%$#@

Miałem w szkole kilka lekcji ruskiego. Ale nawet te zabiegi nie umożliwiły mi rozczytania o co chodzi na etykiecie. Na szczęście piwo to znałem z internetów, więc wiedziałem co kupuję bez potrzeby angażowania tłumacza, japońskiego turysty, czy Shinjiego Kagawy z Borussii Dortmund.

Read More
Great Heck Citra
India Pale Ale Piwne Freaki Wielka Brytania

Great Heck Citra

Nabyłem to piwo w ramach akcji „pijemy z Almą”, w almowskiej gazetce nazwanej „Tydzień angielski”. Piwo zbiera niezłe noty na Ratebeerze, więc czemu by nie spróbować. Śliczna, mała buteleczka oklejona jeszcze ładniejszą etykietką. Cała gama piw z browaru Great Heck posiada bardzo ładne etykiety. Wziąłem wszystkie, jakie były, bo jestem typowym piwnym leszczem (a może chomikiem?).

Read More
Belhaven St. Adrews Ale
bitter Piwa codzienne Wielka Brytania

Belhaven St. Adrews Ale

Chodzą słuchy, że to właśnie w St. Adrews księżna Kate i ryży Wiliam wpadli sobie w oko. Można, by rzec, że dzięki temu małemu miasteczku w Szkocji, gospodarka Wielkiej Brytanii trzyma się jako tako na nogach. Trzymają ją pamiątkowe zdjęcia zakupcianej pieluchy kolejnych dzieci książęcej pary. No ale nie o tym, nie o tym. W St. Adrews wymyślono podobno grę w golfa, ale nie o tym, nie o tym 😉

Read More
Page 1 of 2