Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale
Imperial IPA Piwne Freaki USA

Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale

Zawitał Ci do nas statek z Ameryki, bo to już kolejne ostatnio piwo zza wielkiej wody. Kolejne z Browaru Sierra Nevada, ale jak nie pisać, jak co jedno to perełka (zbieżność przypadkowa). Co jedno to lepsze. Co jedno, to wyrywa bardziej. Z butów wyrywa. Z korzeniami. A jak. To wyrywanie w piwie kocham. Wszyscy kochamy. I nie chodzi tu, by leżeć jak ten dąb po kilku głębszych. Chodzi o chwilowy odlot smakowo węchowy. Ale to wiemy wszyscy 😉

Read More
Mikkeller + Three Floyds – BooGooP
Barley Wine Bez kategorii Browar Dania Kraj pochodzenia Mikkeller Piwne Freaki Three Floyds USA

Mikkeller + Three Floyds – BooGooP

W życiu spotykają nas różne niespodzianki. Kiedy prosząc męża o to, żeby Was zaskoczył w odpowiedzi słyszycie „też kiedyś byłem kobietą”, lub wtedy gdy spacerując z psem w październikowym deszczu ślizgacie się na czymś co na pierwszy rzut oka wydaje się być błotem, ale podążający za Wami gówniany odór z każdym krokiem uświadamia Wam co innego.

Read More
Sierra Nevada Pale Ale
American Pale Ale Piwne Freaki USA

Sierra Nevada Pale Ale

Na cześć mej odwagi i pokazania się na YT, pozwoliłem sobie kolejny raz w życiu zderzyć się z legendą. Dziś nie będzie to żaden Podwójny Jack, czy inny Szalony Mike. Nie nie. Dziś będzie zdecydowanie lżej, choć nigdzie nie napiszę, że mniej intensywnie.

Mamy niedzielne przedpołudnie, więc pewnie, jak u większości z Was, mą jedyną weną, jest wypicie ciepłego rosołku i schowanie obolałej głowy pod ciepłą kołdrą. No niestety. Nie ma chu.. rowerek, kościółek, rodzinka, galeria handlowa. Ale by nabrać sił na ten cały niedzielny cyrk rzućcie okiem na to piwo. Warto.

Read More
Co dwie drogi to nie trzy
India Pale Ale Piwne Freaki USA

Co dwie drogi to nie trzy

Był kiedyś taki serial „Czarne chmury”. Były też „Polskie drogi” i „Trzynasty posterunek”. Jako, że Amerykanie mają jako takie pojęcie o kinematografii to postanowili czerpnąć garść z tych wybitnych polskich produkcji…
Page 1 of 1