La pirata. Black Block Imperial Stout.
Hiszpania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

La pirata. Black Block Imperial Stout.

Chyba już czas. Czas, by zacząć się opamiętywać. By wrócić do normalnych. Do ludzi normalnych. Takich, co nie wydają sterty kasy na piwo. Takich, co wolą tę kasę przewalić na gierki, kokainę, czy kilogram wiśni w warzywniaku. Przewalić na cokolwiek, byleby nie na piwo. Chyba już czas, bo to wymyka się spod kontroli. Tych co wyobrażają sobie mnie na oddziale leczenia uzależnień, wysyłam do przycisku X w przeglądarce. Bo nie o to chodzi. Piję mniej niż wcześniej. Piję za to drożej. I to mnie przeraża.

Read More
Nomada & To Øl – Imperial Miso Porter
Dania Hiszpania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

Nomada & To Øl – Imperial Miso Porter

Są takie dni, w których człowiek ma ochotę na chwilę samotności z piwem. Nie z piwami, lecz z piwem. Jednym. Z książką, kocem i piwem. Nie pomyślcie, że jestem wolną, niezależną kobietą, że mam kota, czy coś w ten deseń. Nie. Po prostu człowiek z wiekiem zaczyna szanować pół godziny ciszy, spokoju, zadumy. Uprzedzając podejrzenia niektórych Was, skąd ten sentymentalny ton. Nie, nie mam kaca 😉 😉 😉

Read More
Double Ipa z pod sztandarem hiszpańsko niemieckim
Hiszpania Imperial Porter Niemcy Piwne Freaki

Double Ipa z pod sztandarem hiszpańsko niemieckim

Mówią, że druga wojna światowa to samo zło. Otóż jest jeden pozytyw. Niemiaszki nauczyli się, że ze Światem nie trzeba wojować. Ze Światem można współpracować i to z dużo lepszym skutkiem. Nie mogę doczekać się co tam z Niemiaszkami z BrauKunstKellera ubełtają nasze chłopaki z AleBrowaru, ale w oczekiwaniu spróbowałem wyników bełtania Niemiaszków z Hiszpańskim browarem Guineu.

Read More
Page 1 of 1