Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale
Imperial IPA Piwne Freaki USA

Hoptimum. Sierra Nevada. Double India Pale Ale

Zawitał Ci do nas statek z Ameryki, bo to już kolejne ostatnio piwo zza wielkiej wody. Kolejne z Browaru Sierra Nevada, ale jak nie pisać, jak co jedno to perełka (zbieżność przypadkowa). Co jedno to lepsze. Co jedno, to wyrywa bardziej. Z butów wyrywa. Z korzeniami. A jak. To wyrywanie w piwie kocham. Wszyscy kochamy. I nie chodzi tu, by leżeć jak ten dąb po kilku głębszych. Chodzi o chwilowy odlot smakowo węchowy. Ale to wiemy wszyscy 😉

Read More
To Ol. You Shall Nut Pass.
Dania Stout To Ol

To Ol. You Shall Nut Pass.

Myślę sobie. Tyyy? Błąd na etykiecie. Literówka. Czeski błąd. Beka. Jako Polak ucieszyłem się bardzo. Polak się cieszy, jak ktoś przyliczy wtopę. Wezmę z póły. Zabiorę do domu. Fotę strzelę i będzie. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i oczywiście okazało się, że beka to może być. Ze mnie. Bo ten Nut, to nut. Tak ma być. Nudny wstęp. Pewnie, że wiedziałem to od razu. Musiałem coś napisać na fejsbunia. Jak słabe, to zobaczcie przynajmniej, czy orzechy zdały egzamin.

Read More
La pirata. Black Block Imperial Stout.
Hiszpania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

La pirata. Black Block Imperial Stout.

Chyba już czas. Czas, by zacząć się opamiętywać. By wrócić do normalnych. Do ludzi normalnych. Takich, co nie wydają sterty kasy na piwo. Takich, co wolą tę kasę przewalić na gierki, kokainę, czy kilogram wiśni w warzywniaku. Przewalić na cokolwiek, byleby nie na piwo. Chyba już czas, bo to wymyka się spod kontroli. Tych co wyobrażają sobie mnie na oddziale leczenia uzależnień, wysyłam do przycisku X w przeglądarce. Bo nie o to chodzi. Piję mniej niż wcześniej. Piję za to drożej. I to mnie przeraża.

Read More
Midtfyns Imperial Stout.
Dania Piwne Freaki Russian Imperial Stout

Midtfyns Imperial Stout.

Nareszczie. Nareszcie po wakacjach. Nareszcie mogłem wrócić do tyry orać kod w PLSQL. Jak ja to lubię. Lubię to. Piwo też lubię. Bardziej nawet. Stęskniłem się za dobrym piwem. Byłem na wywczasach. Na Krecie byłem. Przez cztery pierwsze dni żłopałem piwsko jak to na wczasach. Po czterech dniach mi przeszło. Znudziło się. Czaicie? Piwo może się znudzić. Słabe piwo. Nudne. Dlatego z utęsknieniem wysiadłem na Okęciu. Przebolałem korek w Kołbieli. Wbiłem do domu, bagaże rzucone, żona coś gadała o praniu, czy czymś takim a ja nic. Psssst. Cytrusy….. IPA SRIPA.

Read More
Page 1 of 10