Zaproszenie na chmielobranie 2016
Wyjazdy

Zaproszenie na chmielobranie 2016

Była sobie Wisła. Taka rzeka co to płynie z południa na północ. Dziwne, bo na północ jest pod górkę, a rzeki powinny pływać raczej z górki. Nie ważne, bo nie Wisła jest dziś bohaterem. Bohaterem są dziś Karczmiska. Punkt na mapie, w którym to Wisła się zatrzyma. Zatrzyma się widząc świetną imprezę. Nie może jej przegapić. Musi się zatrzymać. Na dwa dni. 9 i 10 września. Mieszkańcy na północ od Karzczmisk, Wisły szukajcie u sibie na próżno. Ta będzie stała zatrzymana na balecie u Pawła Piłata. Wisła zatrzyma się na Chmielobraniu 2016.

Read More
Warszawski Festiwal Piwa palcem po mapie.
Wyjazdy

Warszawski Festiwal Piwa palcem po mapie.

Było kiedyś takie powiedzenie: Pojedziesz. Do dupy, na raki. Było też. Tak, tak, zwiedzisz. Palcem po mapie.
Oba sprawdzają się idealnie do mego dzisiejszego wpiso-poradnika. Na Warszawski Festiwal Piwa nie pojadę, bo jestem trąba.
Dlatego przejdę się po festiwalu niejako palcem po mapie. Z żalem w oczach. Z bólem dupy. Może to mi pomoże. Może to ukoi mój ból. Dla ułatwienia umawiamy się, że mam trzy życia. Jak w komputerowej grze. Pozwoli mi to zdegustować wszystkiego co chciałbym, bez wylądowania w szpitalu.

Read More
I Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych
Piwne Freaki Wyjazdy

I Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

Cóż to był za weekend. Dzielił się on na dwa dni. Sobota, to dzień nadziei, dzień oczekiwań na wieczór. W końcu to dzień, w którym wszyscy stajemy się Andrzejami. Lejemy w siebie spirytus. Do upadłego. Gdy wlejemy już spirytusu pod korek, to lejemy również wosk. Wosk lejemy do wiadra, miednicy, na kochankę. Gdziekolwiek. Wróżyć trzeba. Jak nie z wosku, to z fusów. Z czegokolwiek. W końcu to Andrzejki. Andrzeje wszystkich krajów łączcie się. Jest sobota!!

Read More
Warszawski Festiwal Piwa – jesień 2015
Wyjazdy

Warszawski Festiwal Piwa – jesień 2015

Sluchajcie, kilka dni temu dowiedziałem się, że w „stolycy” szykuje się ciekawy bal. Bal  na Legii, prawie na „Żylecie”.

Mimo losu, który postanowił mnie stłamsić, bez pytań dodatkowych postanowiłem wyruszyć. Wyruszyć ku przygodzie. Ku spotkaniu świetnych ludzi. Możecie wierzyć lub nie, wyruszyłem autem. Autem kurwa, na festiwal piwa. Tłumaczył się nie będę. Chuj. Po prostu lubię nie pić piwa na piwnych festiwalach. Fetysz taki.

Read More
(Prawdziwe) Piwne Podziemie
Wyjazdy

(Prawdziwe) Piwne Podziemie

Z reguły w danej branży słowo podziemie oznacza, że coś jest bardziej prawdziwe.

Polskie państwo podziemnie było bardziej patriotyczne niż to dzisiejsze „naziemne”. Podziemny rap charakteryzuje się zdecydowanie bardziej prawdziwym przekazem niż (dzięki Bogu nieistniejąca już) grupa Ascetoholix. Ta sama zasada ma zastosowanie nawet w tak prozaicznej dziedzinie życia jak parking – każdy woli parkować pod ziemią, niż na dworze, przed blokiem.

Read More
Page 1 of 1