Piwojad. Onyks. Chocolate Vanilla Imperial Stout.
Piwne Freaki Piwojad Russian Imperial Stout

Piwojad. Onyks. Chocolate Vanilla Imperial Stout.

Zacznijmy od tego, że wszedłem. Do sklepu wszedłem. Albo nie. Od czego innego zacznijmy. Zacznijmy od tego, że mi szkoda. Chciałbym, a szkoda mi. Na Baladin’a mi szkoda. Butelka jest śliczna jak złoto. Piękna. Ale Jagiełły, Władka II za piwo, to na razie jeszcze nie wydam. W dupie mam. No. Szkoda mi, a tu wchodzę do sklepu i cudeńko. Butelka piękna i obła tak, że spokojnie weszła by nawet w najciaśniejsze szczeliny. Znaczy wiecie? Śliczna po prostu. Miśkowi drugą kupiłem, bo wiem, że on lubi takie gry.

Read More
Piwojad. Blanka. Witbier
Piwne Freaki Piwojad Witbier

Piwojad. Blanka. Witbier

Styrany do domu przylazłem. Ledwo żywy. Wyobraźcie sobie, że musiałem pójść do sklepu z buta!! Nie autem. 300 metrów. W jedną stronę!!! Skandal. No. Więc przylazłem do tego domu styrany i ledwo żywy. Piwa mi się zachciało. Lekkiego, rześkiego. Taki wiecie? Zimny prysznic na łeb. Prysznic w grę nie wchodził, bo odkąd przeprowadziłem się na Rudnik, to przez problemy z wodą, prysznic jest luksusem.

Read More
Browar Piwojad. Suska
Piwne Freaki Piwojad Wędzonki

Browar Piwojad. Suska

Debiuty bywają trudne. Pamiętam jak dziś pierwsze odcinki „Na dobre i na złe”. Gośka F. Uwierzcie, nie sprawiała wtedy wrażenia super ekstra laski z TVN. Teraz też nie sprawia, ale wtedy to i Maserak kijem by nie dotknął. Podobnie było z Małgosią K. w serialu „M jak miłość”. Początki też różowe nie były. Akurat w tym serialu, pamiętajmy, że i koniec też nie był za ciekawy. Małgośkę zabiły kartony, ale nie o tym. Po trudnych początkach Gośka K. rozbija się dziś pięknym Suv’em w najnowszej produkcji serialowej. Co prawda w drugim odcinku zdegradowali ją na szczotę w szpitalu, ale wiecie. Odbuduje się. O czym ja miałem pisać? Aaa… o debiutach. Chciałem napisać, że początki mogą bywać trudne, ale czy tak jest zawsze?

Read More
Page 1 of 1