Solipiwko. Waligóra. Russian Imperial Stout BA
Piwne Freaki Russian Imperial Stout Solipiwko

Solipiwko. Waligóra. Russian Imperial Stout BA

Ojciec. Najczęściej jeden z bardziej niedocenianych kolesi na świecie. Niedocenianych przez synów oczywiście. Ojca docenia się najczęściej wtedy, gdy jego już nie ma. Gdy odszedł. Do lepszego świata. Do Bozi. Cieszy krok Wojtka Solipiwko, który poświęcił piwo ojcu. Ojciec miał ksywkę. Waligóra go zwali. Patrząc na Wojtka, wiadomo dlaczego. Chłopak, niemały. Łatwiej ubrać, niż wyżywić. Po ojcu pewnie.

Read More
Solipiwko. Nomono Freestyle PIPA.
Piwne Freaki Polskie IPA Solipiwko

Solipiwko. Nomono Freestyle PIPA.

Polish India Pale Ale. Jakiś psotnik wymyślił tę nazwę specjalnie dla skrótu. PIPA, PIPA, PIPA, jak mawiała Olszówka w kultowych już Lejdis. Ale dziś przed nami stoi piwo, którego skrót mógłby równie dobrze brzmieć VERY LONG DICK i też nikogo by to nie ruszyło. Nie ruszyłoby z prostej przyczyny. Piwo ma tak zajebistą etykietę, że cała reszta odchodzi w siną dal.

Read More
Czy Bruce jest lepszy od Chucka?
Imperial IPA Piwne Freaki Solipiwko

Czy Bruce jest lepszy od Chucka?

Misio Kororowy 7.12.2015 g. 23.01

Pomysł na tę recenzję mógłby być banalny. Bruce wrzuca Chukowi, że jest miętką fają i śpi w nogach, a ja we tzw. rewanyżu wrzucam suche sztrasburgerki o tym jak to Chuck niepokorny sika to kuwety kota Kaczyńskiego oraz nie „usuwa bezpiecznie sprzętu” kiedy wyciąga pendrajwa z kompa. Prawda jest taka, że Chuck żyje na krawędzi i każdy o tym wie. Jest to wiedza tak samo powszechna jak ta, że to Żydzi i masoni stoją za największym spiskiem ludzkości, oraz ta, że kładąc swojego penisa na betonowym klocku dostaniecie wilka.

Read More
Chuck AIPA
American IPA (AIPA) Piwne Freaki Solipiwko

Chuck AIPA

W pięknym kraju, za wielką wodą żyli sobie różni ludzie. Jedni czerwonoskórzy, inni, to przybysze przemyceni przy okazji transportu herbaty. Jeszcze inni przybyli tam przez pomyłkę, myśląc, że Krzycho przywlókł ich zupełnie gdzie indziej. Jednym słowem kraj absurdu, McDonaldów i grubasów. W tym dziwnym kraju, w którym samoloty wpadają na wieżowce urodził się nie kto inny jak Chuck. Słynny pogromca teksańskich zbirów. Człowiek, który jako jedyny w świecie rozpoczął trzecią rundę liczenia do nieskończoności. Człowiek, który jednym machnięciem z półobrotu stojąc pod WallMartem w Arizonie skrzywił wieżę w Pizie. Jednym słowem kozak nad kozaki.

Read More
Black Bicz
Cascadian Dark Ale (Black IPA) Piwne Freaki Solipiwko

Black Bicz

Szanowne Panie, mości Panowie.

Przed nami jedna z lepszych czarnych ajp jakie przyszło mi pić w tym roku. Black Bicz, czyli czarny bicz 😀 Wstałem lewą nogą, to muszę się do czegoś czepić. Na etykiecie widnieje przesympatyczny babol. Otóż grafik płakał jak rysował i narysowało mu się #cirta, zamiast #citra. Ot taki chochlik. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o delikatne rysy, na nieskazitelnej tafli zajebistości tego piwa.

Read More
No No No
American Pale Ale Piwne Freaki Solipiwko

No No No

Dziś na szyszkach obraz jak po bitwie. Poweselnie, a przedpoprawinowo. Ciężki weekend, ale przy okazji gaszenia pożaru w ustach napiszę kilka słów o bardzo smacznym piwie, które to ponadto jest…
1978
Piwne Freaki Solipiwko Wędzonki

1978

Wpis potraktujmy jako hołd tej niesamowitej liczbie jaką jest 1978. Jest ona niesamowita z bardzo mega dużo wielu powodów. W 1978 roku urodziło się multum zajebiście fajnych ludzi, którzy dodatkowo…
Page 1 of 1