BroKreacja. The Dancer. Witbier
Brokreacja Piwne Freaki Witbier

BroKreacja. The Dancer. Witbier

Ale beka. Rozszyfrowałem grafika BroKreacji. Ta metroseksualna postać. Ten transwestyta na etykiecie to specjalnie jest. By oko przykuć. Oko przykuć, do zakupu zmusić. Do wypicia. Ze smakiem. Albo nie? Grafik płakał jak rysował. Porażony jest. Nie. To bez sensu. Ta tancerka nawet cycków nie ma. Zamierzone w ciul. Dobra robota grafiku. Złapałeś mnie. Jak karpiarz karpia. Na kulki proteinowe.

Read More
BroKreacja. The Dealer American Pale Ale.
American Pale Ale Brokreacja Piwne Freaki

BroKreacja. The Dealer American Pale Ale.

Wdeptuję do sklepu. Patrzę na mą ulubioną półkę (sklep z alko, więc same ulubione). Patrzę. Patrzę, a tu diler. Wspomnienia wróciły. Pamiętacie słowo „kminić”. Kminiło się na dzielnicy. Jak nie na swojej, to na innej. Kminiło się małe torebki z zielonymi bobkami. Kminili wszyscy. Większość. Ja nie. Oczywiście, ale większość tak. Taka dzielnica. Takie czasy. Wspomnienia wróciły.

Read More
BroKreacja. The Fighter Imperial IPA.
Brokreacja Imperial IPA Piwne Freaki

BroKreacja. The Fighter Imperial IPA.

Wow. Wojownik. Wow. On Cię zmiecie. Wow. Z ringu. Wow. Co to za piwo? Wow. To powinno być zakazane. Wow, wow. Otwierasz butelkę, przelewasz do szkła, a tam AIPA. Świetnie pachnie, owocowo. Wow. Bardzo intensywnie. Zachęcony, rozochocony niczym kierowca Tira na leśnym parkingu przy A4 bierzesz pierwszy łyk. Wow. Jest lekko. Jest wytrwanie. Mocno cytrusowo. Pijalnie. Do dechy pijalnie. Wow.

Read More
BroKreacja. The Gravedigger. Russian Imperial Stout.
Brokreacja Piwne Freaki Russian Imperial Stout

BroKreacja. The Gravedigger. Russian Imperial Stout.

Byłem dziś na spacerze. Z synem. Lubię go. Fajny chłopak. Inteligentny i przystojny. Po tacie. Synek biegał z kwiatka na kwiatek. Jeszcze nie skacze. Jeszcze biega i zrywa. Dla mamy. Kocha ją. Jak ja. No. Więc łaziliśmy tak z młodym po krzakach, aż zobaczyłem ziemię. Zamyśliłem się. W głowie usnuły mi się wizje, co tam w tej ziemi siedzi. Co się w niej kryje. Jak dżdżownice robią kupę? (i jak się bzykają?). Czy Ziemia jest faktycznie naszą matką? Matką Ziemią?

Read More
The Teacher. Brokreacja.
Brokreacja Pils Piwa codzienne

The Teacher. Brokreacja.

Dlaczego o tym piszesz? Przecież to piwo jest stare jak półroczny szczeniaczek labradora. Po co to komu? Dlaczego? Skandal. Kororowe Szyszki chorują na amnezję! Zapominają, że stare piwa, to nie teges. Nie piszemy o nich i ich nie pijemy! Precz z internetów. Patałachy, co to 1000 lajków od tygodnia zdobyć nie mogą, bo jakieś boty im lajki cofają. 997, 998, już tuż, tuż, penisy w pełnym wzwodzie, ale nie. Nie damy, powiedział Marek Z. Nie będzie 1000 i koniec kropka. W liczbie lajków na Szyszkach widoczne będą telefony. Kolejno na: policję, straż, pogotowie. Ale nie. Tysiąca nie będzie.

Read More
Brokreacja & Dukla. Nafciarz dukielski
Brokreacja Dukla Piwne Freaki Wędzonki

Brokreacja & Dukla. Nafciarz dukielski

Znam ludzi, dla których świat jest zero jedynkowy. Owszem, możemy podciągać to pod sektor IT, gdzie wszystko jest binarne. Znam dużo ludzi z tego sektora, ale nie o takich mi chodzi. Nie chodzi mi również o takich ludzi, co to czarne jest czarne, a białe jest białe. Nie chodzi, mi również o takich, co to stali tam gdzie kiedyś nie stali, ale teraz wmawia się im, że kiedyś tam stali, bo dziś nie stoją tam gdzie stoją Ci co mówią, że kiedyś tamci stali. Przechodząc do rzeczy. Chodzi mi o ludzi bezkompromisowych. Ludzi, dla których nie ma półśrodków. Dlaczego o takich ludziach dziś piszę? Ano dlatego, że zapraszam Was na piwo w 200% bezkompromisowe. Piwo, które urwie Wam szczękę i do końca życia będziecie piali z zachwytu lub w stronę drugą, nie dopijecie go, bo się nie dacie rady.

Read More
Brokreacja Lumberjack
Brokreacja Piwne Freaki Stout

Brokreacja Lumberjack

Dziś o Drwalu. Drwal, symbol męstwa w XXI wieku. Jak już ma brodę, to klękajcie narody. Laski sikają w stringi, mężczyźni fantazjują robiąc poranną kupę po kawie. Lecz nie o takim drwalu dziś mowa. Dziś mowa o Drwalu przez duże D, Lumberjacku dokładniej.

Read More
The Butcher
Brokreacja India Pale Ale Piwne Freaki

The Butcher

The Butcher. Rzeźnik. Nazwa przerażająca niczym wizja dwutygodniowego obozu dla dzieci organizowanego przez „wyposzczonych” grubasków w czarnych sutannach. Różnica jest jednak taka, że na myśl o obozie chce mi się rzygać, natomiast wspomnienie Rzeźnika wywołuje we mnie same pozytywne odczucia.

Read More
Page 1 of 1