HopKins. Anakin. Imperial India Pale Ale.
HopKins Imperial IPA Piwne Freaki

HopKins. Anakin. Imperial India Pale Ale.

Lato w pełni. Rolnicy zajmują sześć pasów jezdni swoimi kombajnami. Na targach wiśnie, agrest i porzeczki. Piękny czas. Zwłaszcza w pomieszczeniu z klimatyzacją, czyli takim z którego piszę dziś przekaz. Przekazuję Wam wieści o kolejnym podwójnym IPA. Dobrym, wyglądającym wzorowo piwie. Może delikatnie przegazowanym, lecz przy odrobinie czułości przy nalewaniu, piwo odwdzięcza się nam wyglądem wręcz idealnym. Bursztyn. Opalizujący. Piana jest gęsta i biała jak wypełniacz do szczelin od Patexa czy innego Soudala. Śliczna. Jedna z ładniejszych pian na piwie jaką ostatnio widziałem. Jednak piwo, to nie goła damska dupa, by się na nie patrzeć.

Read More
Browar HopKins. Biohazard.
HopKins Piwne Freaki Wędzonki

Browar HopKins. Biohazard.

Kupiłeś piwo torfem wędzone, to nie narzekaj na kable, asfalt, czy inne szpitale. Kupiłeś morszczuka w biedrze z promocji, to nie narzekaj, że Ci w chałupie śledziem wali po obiedzie. Tym mądrym, chińskim przysłowiem, przestrzegam. Jeśli należysz do grupy, która nie toleruje torfowych klimatów, to piwa tego nie kupuj. Jeśli należysz do wielbicieli, a do tego, uwielbiasz piwa świetne, to kup opisywane piwa dwa.

Read More
HopKins. Golden State AIPA
American IPA (AIPA) HopKins Piwne Freaki

HopKins. Golden State AIPA

Paczką przyszło. Prezent taki. I tak bym kupił, więc nie ma to większego znaczenia. Koszykówkę lubię. Kiedyś kochałem. 4 treningi w tygodniu plus mecz. To nie byle co. Chciałem być zawodowcem. Dziś zostały mi po tym tylko krzywe palce u rąk i bolące z byle powodu kolana. Sport to zdrowie mówili. Zwłaszcza streetball na asfalcie, mówili.

Read More
Transfuzja
Browar Foreign Extra Stout HopKins Piwne Freaki

Transfuzja

Jako człowiek lubiący zabawy językiem polskiem zawszę śmieję się gdy usłyszę słowo analiza lub parasol. W pierwszym słyszę polskie imię kobiece oraz inny przedrostek, a w drugim połączenie hiszpańskiego Sol (słońce) z czymś, co jest para solem (takie niby słońce). Tak więc śmiechłem na nazwę Transfuzja.mariusz-blaszczak_22809782

Read More
Page 1 of 1