Browar Olimp. Dafne American Pale Ale.
American Pale Ale OLIMP Piwne Freaki

Browar Olimp. Dafne American Pale Ale.

Dafne, dafne temu żył sobie chłopak. Kochał ważyć piwo. Warzył je. Z początku tylko w domu, po pewnym czasie również na skalę większą. Komercyjną. W końcu trafił. Trafił w me gusta. American Pale Ale. Styl, jak wspominałem wielokrotnie jest kwintesencją piwa, jako produktu, które ma zgasić pragnienie, dać kapkę przyjemności i delikatnie trącić przy tym zmysły.

Read More
Browar Olimp. Maja. Sour Pale Ale
OLIMP Pale Ale Piwne Freaki

Browar Olimp. Maja. Sour Pale Ale

Maja jest tylko jedna. Fruwa z kwiatka na kwiatek, opiekuje się niedorozwiniętym Guciem. Ma wiele przygód i problemów. Kocham ją, lecz żałuje, że nowa wersja lecąca na MiniMini jest tak spieprzona. Nie o Mai dziś, leczo Mai. Jak widzicie, jednak Maje są dwie. Jest jeszcze Maj, ale to dopiero za kilka dni, więc jeszcze kilka butelek piwa w Wiśle wodę kijem zawróci.

Read More
Zeus z Olimpu
Imperial IPA OLIMP Piwne Freaki

Zeus z Olimpu

Browar Olimp raczej mnie nie zawodził. Dodatkowo do Olimpu przyszedł nowy piwowar, młody zdolny. Celebryta piwowarstwa domowego można by rzec. Na wieść o Zeusie ucieszyłem się jak kot mogący wskoczyć właścicielowi na łeb o 5 rano. W końcu Zeus to nie byle kto. Krzysztof Jeżyna ze Szczecina wśród greckiej świty.

Read More
Hades RIS
Bez kategorii OLIMP Piwne Freaki

Hades RIS

Są tacy, co piwo kupują wyłącznie po to, by wrzucać je do leżakowania. I odkładają te piwa, jak emeryturę do OFE. Martwią się, czy wypić je już dziś? Czy zamążpójście córki jedynaczki, to już wystarczający powód by wypić lażakowanego pod kątem 17stopni RIS’a odwróconego przez połowę leżakowania szyjka na północ, by co kolejny miesiąc przesuwać szyjkę o dwa stopnie, zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Read More
Eurydyka córa Apolla
bitter OLIMP Piwne Freaki

Eurydyka córa Apolla

Był Apollo Ero Amarillo. Z taką facjatą było pewne, że zmaluje jakiegoś bachora. Zajęło to całkiem nie dużo czasu i świat ujrzał Eurydykę. Piękną herbaciano ziołową nimfę. Browar Olimp nie podjął…
Page 1 of 2