Nepomucen. Nachmielona
Nepomucen Piwa codzienne

Nepomucen. Nachmielona

Grażyna!!!! Z nami koniec!!! Zrobiłaś ze mnie idiotę!! Tymi słowami Janusz wszedł do domu po ciężkiej zmianie w Podlaskim Stowarzyszeniu Pojazdów Dwuszynowych. Ciężka zmiana, to czasem dobra zmiana. Dobra, bo…
Browar Nepomucen. Tomyski Pils.
Nepomucen Pils Piwa codzienne

Browar Nepomucen. Tomyski Pils.

Nowy Tomyśl. Dla mieszkańców ściany wschodniej kojarzący się raczej z bramką na autostradzie. Dla nieuków, nie kojarzący się z niczym, a dla piwoszy, kojarzący się z chmielem. To właśnie tam, w okolicach autostradowych bramek, w XIX wieku hodowano chmiel. Chmiel, co to porównywany był z czeskim Saaz’em. A to nie byle co. To coś jak porównanie do… hmmm… Michała Szpaka? Gosi Kożuchowskiej. Wiecie o co chodzi. Top topów. Nie byle caco. A później przyszła wojna. Nie druga. Pierwsza. I wojna zaorała dorobek. Zaorała hektary. Niestety.

Read More
Nepomucen. Labirytm American Pale Ale
American Pale Ale Nepomucen Piwne Freaki

Nepomucen. Labirytm American Pale Ale

Chwilowo leżę i zbieram zęby. Wrócę do Was za chwilę. Zbieram zęby nie dlatego, że dostałem w mordę za wygląd, czy poglądy. Zbieram zęby, bo szczęka mi spadła na ziemię po pewnym piwie. Naprawdę. Nie sądziłem, że w dobie barrel ajdżd sour and spicy rusian imperial stout, „zwykłe piwo” może zrobić na mnie takie wrażenie. A zrobiło.

Read More
Page 1 of 1