Jasne, że pełne
Namysłów Pils Piwa codzienne

Jasne, że pełne

Piwo o genialnie przeprowadzonej kampanii marketingowej. Gdybym był hipsterem, miał w swym mieście plażę przy wielkiej rzece (tą gdzie jedni śmiecą butelkami i puszkami, a inni się o to oburzają), to z pewnością waliłbym na tej plaży czteropak tego piwa dzień w dzień wrzucając słodkie focie z degustacji na Instagrama (jeden z mostów nad Wisłą konieczny w tle foteczki). W tę pozytywną, młodzieżową kampanię idealnie wpasowuje się śliczna, złota puszeczka z grawerowaną szyszką chmielu. Bardzo ładne opakowanie. Do całości nie pasuje mi tylko cena. „Jasne, że pełne” kupiłem w osiedlowym sklepiku za 1,99 co nijak się ma do wyglancowanej młodzieży z plakatów reklamowych. W mojej opinii 3,99 byłoby ceną bardziej pasującą do targetu z kampanii reklamowej.

Read More
Zamkowe z Namysłowa
Lager Namysłów Piwa codzienne

Zamkowe z Namysłowa

Trzy, dwa, jeden. Przed Państwem kolejna recenzja kolejnego, smakującego identycznie eurolagera. Recenzja ma numer sto milionów, czterysta tysięcy, dwieściedwanaście. Liczba ta pokazuje ile szitu jest na sklepowych półkach z piwem. Zamkowe z Namysłowa, owszem, wygląda niegłupio, ale z drugiej strony każdy szitolager wygląda niegłupio przelany do szkła. Niestety, niegłupiość piwa kończy się w raz z dość szybkim opadem białej, początkowo gęstej piany.

Read More
Masz BRANIE WOjtku
Lager Namysłów Piwa codzienne

Masz BRANIE WOjtku

Wpis o piwie Braniewo cieszy się dużą popularnością, dlategoż postanowiłem wysłać o do SPA i przeprowadzić mu mały lifting. Idealnym dniem do ponownego testowania piwa jest dzień, w którym dwa polskie zespoły piłkarskie dostają się do fazy grupowej europejskich pucharów. A jak to jest z tym Braniewem?

Read More
Namysłow pils
Namysłów Pils Piwa codzienne

Namysłow pils

Kupiłem butelczynę w zwykłym Supersamie u Pani Krysi kupując twaróg i słoninę na obiad. Ciepło było jak cholera, wiec napić się coś trzeba. Rzuciłem słoninę do lodówki i czym prędzej…
Page 1 of 1