KingPin & Pracownia Piwa. Till Dawn India Pale Ale.
KingPin Piwne Freaki Pracownia Piwa

KingPin & Pracownia Piwa. Till Dawn India Pale Ale.

Dziś opowieść o tym jak ufoludek spotkał się z białym człowiekiem i balowali do białego rana. Od zmierzchu. Całą noc. Bez oszczędzania się. Bez zasłaniania rodziną, czy niedzielnym kościółkiem. Ostro. Na skraju zerwania filmu. Ale od początku. Zaczęło się od zwykłego „siema”, prostego podania ręki. Ufoludek był pierwszy. To on zagaił. „ejj? Biały? Chodź na piwo”. Wyglądało to mniej więcej tak jak na obrazku.

Read More
Browar KingPin. Aficionado
KingPin Piwne Freaki

Browar KingPin. Aficionado

Tak to jest. Tak to właśnie jest, jak w jednym miejscu miesza się wiele różnych rzeczy. Słód się miesza. Wędzony. Torfem wędzony. I się miesza. Jak już się pomiesza, to się jeszcze dodaje. I znów się miesza. Kawę się parzy. I dodaje. Miesza się, miesza. I dodaje się herbaty Lapsang. Wędzonej. I miesza się miesza. I wlewa się. Do butelek. I wysyła się. W kraj.

Read More
KingPin Phantom
India Pale Ale KingPin Piwne Freaki

KingPin Phantom

Jeśli jesteś przegrywem, który w dzień meczu piłkarskiej kadry, kilka dni przed ważnym wyjazdem w daleką podróż,  rozwala auto o tira, to uwierz, że kingpinowski phantom spowoduje cień uśmiechu na Twej pochmurnej, przegranej twarzy. Nawet jeśli jesteś rudym z memów i śmieje się z Ciebie nawet własna matka, to i tak Phantom da Ci kilka chwil ukojenia. Jakże obcej Ci radości.

Read More
Shaman
KingPin Piwne Freaki Summer Ale

Shaman

Lubię czasem przed degustacją dokształcić się lekko w sprawie smaków, czy zapachów jakich mogę spodziewać się w danym piwie. Może to zboczone, może nielegalne. Nie wiem, ale czerpię z tego dodatkową frajdę. Czasem zawodzę się, bo ni chu.. nie doszukuję się w piwie, tego czego myślałem, że powinienem. Czasem jestem w głębokim szoku, bo piwowarzy naprawdę osiągnęli to, co zostało wypisane na etykiecie piwa. Ale hibiskus? Zawsze kojarzyło mi się to z dupeczkami u mnie w robocie, co to wymieniają się poglądami o dziwnie pojebanych herbatach. A hibiskus z dziką różą? Bardziej spodziewałbym się tego w spa dla panów ubranych w wąskie spodnie rurki niż w piwie, ale znając browar KingPin, w tym szaleństwie może być jakiś pomysł.

Read More
Page 1 of 1