AleBrowar przegląd piw
AleBrowar Piwne Freaki

AleBrowar przegląd piw

Dziś mam dla Was lot dość długi, więc polecam wsiadać do Dreamlinera, czy jakiej innej maszyny na wypasie. Dziś przelecimy się nad piwami z AleBrowaru. Przelecimy nad tymi piwami, które…
AleBrowar. Ortodox. English Pale Ale.
AleBrowar Pale Ale Piwne Freaki

AleBrowar. Ortodox. English Pale Ale.

Dobrze jest masakrować sobie sutki wszelkiej maści mega ekstra strong hoppy IPA’mi. Fajnie jest też rozkładać na siedemset czynników pierwszych smaki imperialnych stoutów lub barli wainów. Fajnie, fajnie, ale jeśli interesujesz się piwem, a nie tylko jego spożywaniem, to czasem warto pójść też w klasykę. Nie mylić z „pójść w słuchanie klasyki”, bo jakby ludzie tacy jak my dodatkowo słuchali muzy klasycznej, to klękajcie narody i dzwońcie pod 112.

Read More
Smoky Joe. AleBrowar
AleBrowar Piwne Freaki Wędzonki

Smoky Joe. AleBrowar

Piwo znane. Lubiane lub nielubiane, ale nie da się ukryć. Wzbudzające emocje. Zawsze. Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie. W oczekiwaniu na Imperialną wersję wypiłem w piwnicy wersję zwykłą, która stała się już klasykiem.

Read More
Golden Monk czyli najnowsza nowość
AleBrowar Bez kategorii India Pale Ale Piwne Freaki Saison

Golden Monk czyli najnowsza nowość

Misio Kororowy 6.01.2016 g. 22.32

Z uwagi na to, że piwo nie było jeszcze na blogu, oraz na to, że bloga nie było podczas premiery tego piwa postanowiłem spróbować i je dziabnąć. Golden Monk. Dziesiąte piwo ze stajni Ale Browaru z uwagi na swoją etykietę okraszone olbrzymią gównoburzą porównywalną do sporu o TK. Dla większości z nas było to wieku temu, a dużą część z pewnością nawet nie zna tej historii. W skrócie wyglądała ta gównoburza (jak wszystkie inne craftowe) mniej więcej tak:

Read More
Page 1 of 2