Kampania Piwowarska Lager

Piwo PraŻubr

Piwo PraŻubr

Halo? Policja? Proszę przyjechać do Internetu. Na facebooka też proszę przyjechać. Tam się pije. Alkohol się pije. I to do tego jeszcze znienawidzony. Przez piwoszy znienawidzony. Jak to? Piwosze nienawidzą piwa? Szpital? Jak to tłumaczyć? Jak rozwiązać? Pogotowie gazowe? Proszę przyjechać do Internetu! Tu się coś ulatnia! Gaz się ulatnia. Z piwa. Z pra piwa. Tak nagazowane, że do teraz bulki mi nosem idą. Dobrze, bo katar wyleczyłem, wylazł razem z bulkami. Nosem.

Galeria sztuki? Proszę przyjechać do Internetu! Na ratunek! Tu się wyrabia różne rzeczy. Tu się zdjęcia robi. Piwom. Pra piwom. Znienawidzonym. Przez piwoszy! Policja? Jak to tłumaczyć? Piana jest i słomkowo złoty trunek jest. Bulgocze w nim jak w kotle. Halo? Wojciech Amaro? Tu jak w kotle bulgocze! Jak tak można? Jak to tłumaczyć? Bulgocze w piwie. Policja?!

Słód. Całkiem spora dawka słodu. Słodownia? Halo? Jak to tłumaczyć? Chmielu nie ma, ale i złowrogich zapachów nie ma. Halo? Bezdomni ? Tu nie ma kartonów, jak chcieliby niektórzy. Skarpet mokrych nie ma. Żygów. Halo? Policja? Nie śmierdzi to. Jak to tłumaczyć?! Jak pra piwo może nie śmierdzieć. To skandal! Przecież to Żubr. W puszczy mieszka. Musi śmierdzieć! Gównem choćby? Wodociągi? Halo? Tu gównem nie śmierdzi!! A powinno, to Żubr przecież, z pra puszczy.

Halo? Czy to dział reklamacji produktów z puszczy? To gówno jakieś jest! Reklamuję. Zwrócić chciałem do was. Do puszczy. Śmierdzieć miało!! W zlew pójść miało!! Takie plany były pohejtować, ponarzekać. A tu co? Wypite! Nie śmierdzi?! Nie zatrułem się?!!! Halo? Gówna tu sprzedajecie. Goryczkę nawet jakąś miało. Słabą, ale miało. Słód, goryczka. No piwo normalnie. Wodniste, bulgoczące, ale pijalne. Straciłem dwa zeta. Szlag. Da się wypić. Bez ciśnienia przyjąłbym do meczu. Nawet półtora bym przyjął. Więcej nie, by na amatora nie wyjść. Przed sąsiadami. Oni mnie za wariata uważają. Niech tak zostanie.

PS. Nie to, że namawiam. Wcale nie. Ale nie umarłem od tego. Kolejnego nie walnę, bo po co. No chyba, że będzie leżakowane obok Jolly Rogera ;0

avatar
Napisane przez

Majk

  • Bartek

    Kocham twoj styl opisu piw!

  • domingoveldonio

    Witam, czy pisanie Kampania, to jakiś świadomy zabieg? Powinno być Kompania. Pozdro.