KingPin Piwne Freaki Witbier

Koka Hasz Elesdi, czyli naćpana świnia

Koka Hasz Elesdi, czyli naćpana świnia

Animalsi wszystkich krajów szykują kajdany. Wynajmują busy, wsiadają na rowery i wszyscy razem pędzą do Zarzecza. Przykują się tam kajdanami do drzwi i nie wpuszczą nikogo, dopóki ekipa KingPina nie wytłumaczy się co zrobili świni. Biedne zwierze. To już nie wystarcza, że na pastwisku pilnuje jej Berserker? Dodatkowo każą jej słuchać Rock’N’Rolla i popijać podwójne espresso w wersji Turbo?

Szczyt panie i panowie, szczyt i wstyd zarazem. Ostatnio ekipa KingPina zmusiła nas do ostrej reakcji. Skarga została zgłoszona do Strasburga, Edynburga, Wolfsburga i KingBurga, czyli przejętej przez KingPina firmie satelickiej BurgerKinga. Skarga dotyczy nieludzkiego traktowania zwierząt w browarze. Otóż najnowsza świnia została potraktowana wieloma dopalaczami, z czego na etykiecie piwa odważono się wymienić tylko dwa: grillowane cytryny oraz granat. Dobrze czytacie, granat !! Czyli jak biedne zwierze cudem przeżyje powyżej wymienione szykany, to granatem się je traktuje. SKANDAL!!!

Całe szczęście, że świnia z granata(u?) sobie nic nie zrobiła i nie nosi znamion tego bestialstwa. Cytryna za to odcisnęła na niej w moim odczuciu zbyt duże piętno, przez co świnia jest jakaś taka skwaśniała. Kwaśny nastrój zdominował całą resztę uczuć w świni, choć jeśli przytulimy świnkę na dłużej i pozwolimy jej się ogrzać, to ta chrumka do nas lekko kolendrowym aromatem. Biedne zwierzątko było tak ogłuszone dopalaczami, że przylgnęła do niej ksywka Lunatic. Więc Lunatic jest dobrą przyjaciółką na letnie dni, choć dla mnie nacieranie cytryną wyrzuciło ją lekko z Witbirowej chrumkającej rodzinki.

A „przyjaciołom” chrumkających zwierząt podpowiadamy, że materiał do testów na żywym organiźmie najłatwiej znaleźć na Wiejskiej w Warszawie.

_DSC0601

Browar: KingPin

Styl: WitBier

Wysokość ekstraktu: 12

Zawartość alkoholu: 5,2%

IBU: .

Barwa: Jasny bursztyn. Ładne zmętnienie

Temperatura: 7 st. C

Cena: 10,4 zł (tak kurwa, przekroczyłem granicę dyszki za polskiego rzemieślnika !@%)

avatar
Napisane przez

Majk