Kormoran Piwa codzienne

Kłos wielozbożowy

Kłos wielozbożowy

Chciałbyś zmienić coś w swym nudnym, piwnym życiu? Chciałbyś spróbować czegoś nowego, innego, ale z drugiej strony boisz się, że od przesadnej goryczki i pływających w piwie fusów urośnie Ci broda pomimo, że masz dopiero 14 lat i jesteś piękną blondynką, to mamy coś dla Ciebie.

Czym prędzej zdepiluj pachy. Wygól przedziałek w połączonych ze sobą brwiach i goń do sklepu. Goń do sklepu, bu kupić piwo Kłos Wielozbożowy z browaru Kormoran. I niech to będzie początek Twej wielkiej przygody z prawdziwym piwem. Pięknej, wielowymiarowej przygody pełnej aromatów i smaków. Przygody z uśmiechem na twarzy, dzielonym ze smutkiem lania piw do zlewu. Przygody pełnej skrajnych emocji. Przygody z piwem, dzięki której brwi rozstępują się niczym Morze Czerwone wracając do swej ludzkiej postaci. Przygody, od której kobietom rosną cycki, a facetom włosy na plecach robiąc z nich prawdziwych mężczyzn.

Jak już tego Kłosa kupicie, to wlejcie go do szkła. Ale nie takiego, w jakim popijacie wódkę do śniadania. Do szkła prawdziwego. Takiego, w który będziesz mógł wsadzić nos. Wciągnąć nim zajebisty zapach owoców cytrusowych, rześki, przyprawiający o prawdziwe ciarki. Wciągnąć zapach ziół pochodzący od rodzimych chmieli. Przelać do szkła takiego, z którego żaden łyk nie straci nawet procenta ze swej zajebistości. Nie straci swej słodowej pełni. Nie straci cytrusowej rześkości, ani wspaniałej, mocnej, lecz przyjemnej goryczki. Goryczki, która to w swą cytrusowością przeważa szalę smaku w stronę rześkiej owocowości, pozostawiając w przegranym polu słodową pełnię, która dominuje w pierwszej fazie każdego łyka.

Co tu więcej pisać. Jeśli miałbym polecić komuś piwo, którym mógłby pokazać znajomkom świat lepszego piwa, poleciłbym Kłosa. I mam nadzieję, że powyższy, zakręcony lekko wpis to Wam ułatwi.

2015-08-15 22-15Sample-002222

avatar
Napisane przez

Majk