American Pale Ale Bez kategorii Piwne Freaki

Chytra baba na S7

Chytra baba na S7

Radom, miasto, które większość z nas zna tylko jako ograniczenie prędkości na ekspresówce S7 (to ta z Gdańska przez Warszawę do Krakowa). Ja osobiście zainteresowałem się tym miastem trochę bardziej w momencie, gdy jakiś burak strąbił mnie w stolicy widząc moje rejestracje zaczynające się na LU (on mial WRA.. więc prawie jak Warszawiak).

I więcej nikt nic nie wie oficjalnie. Oczywiście internety wiedzą swoje i tutaj Radom toczy nieustanny bój z Sosnowcem o najbardziej zabite dechami miasto w Polsce, ale wiecie jak jest w internetach. W internetach to tajne służby (te od brzozy) manipulują filmikami i wychodzi później, że porządny, wierzący i katolicki narUd jakim są Polacy potrafi zachowywać się tak:

albo tak:

Tak jak pierwszy filmik jest ewidentną manipulacją służb podległych putinowi i wściekłym brzozom, tak drugi filmik niestety może być prawdziwy.

A wiem to stąd, że nabyłem ostatnio browara, który okazał się dowodem w powyższej sprawie. Okazało się, że „Chytra Baba z Radomia” zajebała z tego piwa kolejno:

-pianę (tę ledwo co udało się wymusić, a i tak od razu uciekła)
-aromat (słabiutki)
-chmiel (no skoro w aromacie i smaku słabiutko, to pewnie baba go zajebała już na etapie warzenia
-ciało (jakieś wodniste to wyszło)
-smak (słabiutki)

Zostawiła tylko coś co sprawia wrażenie rozwodnionej wersji APA. Niestety. Radom robi wszystko, by wygrać walkę o prym z Sosnowcem. To piwo jest idealnym na to przykładem.

Choć zamysł nazwy i etykiety zacny, to piwo się nie broni w żaden sposób. Przynajmniej warka, którą piłem (kojarzy mi się, że do czerwca. sprawdzę to).

_dsc0546

Browar:  Pivovaria

Styl: American Pale Ale

Wysokość ekstraktu: 12

Zawartość alkoholu: 5%

IBU:

Barwa: Lekka herbata. Lekko zmętnione

Temperatura: 8 st. C

Cena: niestety w podnieceniu nie zabrałem paragonu ze sklepu.

avatar
Napisane przez

Majk