Zaproszenia

Łycha Zbycha z Beki po Łyszce

Łycha Zbycha z Beki po Łyszce

Każdy z nas marzył o tym, żeby kiedyś znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Z żalem oglądając zdjęcia ze śmiertelnego wypadku na kontakt24 logo_kontakt24 przegryzając popcorn myślimy sobie: to mogłem nagrać ja. Marzymy też o tym, żeby po prostu być w centrum wydarzeń. Podczas gdy wszyscy znajomi z klasy bawią się na półmetku, ty musisz zostać w domu aby zająć się swoim wymiotującym kotem, który ma lekkie problemy po zjedzeniu twoich kondomów chowanych przed matką pod łóżkiem. W końcu pewnego dnia mówisz sobie dość! Od dziś będę bardziej rozrywkowy! Po czym kładziesz się spać w zapiętej piżamie i szlafmycy nie mając świadomości, że sąsiedzi za ścianą urządzają domówkę.

Jeśli faktycznie chcesz przestać być Ryśkiem Lubiczem swoich najważniejszych życiowych eventów, to zdejmij bieliznę, ubierz się schludnie (może być apaszka) i udaj się 2go lipca na (prawdopodobnie tuż po narodzinach) swoje najważniejsze wydarzenie życia, a na pewno najbliższego tygodnia.

Na premierze Łychy Zbycha Barel Ejdżd napijesz się przede wszystkim dobrego i mocno limitowanego piwa. Równie dobrze możesz napić się też dobrego i mniej limitowanego piwa. Dodatkowym tzw. dzyndzelkiem uwagi będzie obecność nasza czyli Misia i Majkelka, którzy będą nagrywać, rozmawiać i zajmować toaletę w lokalu Blues Brothers Pub, bowiem tam będzie odbywało się to wydarzenie. Lokal, który serwuje wysokiej jakości muzykę mieści się przy ul. Kościuszki 8 w Kozim Grodzie. Bez nawigacji znajdziecie go kierując się w stronę tzw. Mrowiejącego Penisa czyli po prostu idąc z duchem serca.

Ostatnim, ale nie ostatnim wydarzeniem będzie prelekcja „wodzireja” wieczoru czyli Mateusza Peliny-Pele-Pelińskiego z Richmont, który wygłosi krótką pogadankę na temat „Dredy – modny fryz czy wylęgarnia robaków: zagadnienia kosmetyczne”

Jak więc widzicie nie zabraknie niczego, a przede wszystkim śmietanki towarzyskiej, modowej i finansowej Lublina. Nie być tam to tak jak by pójść do kibla w czasie bramki Błaszczykowskiego.

avatar
Napisane przez

Misio Kororowy