Bez kategorii

Dlaczego lubisz pić piwo?

Dlaczego lubisz pić piwo?

Zakładam, że każdy kto to czyta, lubi piwo. Jednak osobiście znam wiele osób, które piwo lubią, ale nie potrafią odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Mianowicie:

„Kiedy ostatnio goliłeś się pod pachami?”

Ludzie ci nie potrafią odpowiedzieć również na drugie pytanie:

„Dlaczego lubisz pić piwo?”

W tej chwili, każdy pod nosem, czy czymkolwiek innym pod czym umieszczone ma usta, walnął lekki uśmieszek. Co Szyszki piszą. Przecież to oczywiste. Lubię pić piwo, bo..
???
@?!?!!??
Nie wiecie? To pomożemy. Zrobiliśmy ankietę. W siedem ostatnich niedziel, pod wybranymi drogą losowania parafiami.
Lubię pić piwo bo….
Oto 10 najpopularniejszych odpowiedzi.

  1. Bo po piwie nie wstydzę się podbić do szkolnej miłości na fejsie.
  2. Bo mam spokój z kobitą. Ta nie męczy mnie w nocy odrzucona w kąt łóżka mym chmielowym wyziewem.
  3. Kocham poranny dreszczyk emocji. W robocie. Gdy prowadzę szkolny, pomarańczowy autobus i zatrzymuje mnie Policja. Nigdy nie wiem, czy siedem wypitych poprzedniego wieczora Harnasi, zdążyło się ulotnić.
  4. Lubię pić piwo, bo ma ładne etykietki, które mogę poprzylepiać do ścian w swej piwnicy.
  5. Bo przycinam zaskórniaki na butelkach. Mamie mówię, że te są bezzwrotne, a to kłamstwo. Odzyskuję 35 groszy na sztuce, co podliczając „spalanie” roczne daje całkiem ładną sumkę.
  6. Lubię pić piwo, bo kocham zapach i smak chmielu. Ostatnio odkryłem nową markę „Strzelec”. Z Aldika. Podeszło mi. Bardzo
  7. Bo nie jest drogie. Wódki nie znoszę, łycha jest za droga, a beret ryć trzeba
  8. Bo teraz to modne. Te wszystkie Pinty, Doctory Brew. Lubię pokazać znajomym, że jestem na czasie.
  9. Bo piwo dobrze mi się kojarzy. Ojciec wracając zawsze „po dwóch piwkach” do domu, był nieźle wyluzowany. Kasę na turbówki dawał, by nie wydać go matce, że dwa to cztery.
  10. Lubię pić piwo, bo jest trunkiem szlachetnym. Warzonym przy użyciu receptur, których jest miliony. Każde piwo jest inne. Da mi inne wrażenia. Węchowe, smakowe i wizualne. Każdy łyk i węch to dla mnie kilkanaście sekund rozkoszy. Obcowania z pasją i wiedzą piwowara.

Jak się pewnie domyślacie, ostatnia odpowiedź padała pod parafią oddaloną niedaleko pobliskiego multitapu. Jest postęp, bo do dziesiątki weszła. Jak w Familiadzie. A Ty? Umiesz łatwo odpowiedzieć, na to proste pytanie?

avatar
Napisane przez

Majk