Brodacz Jak Piwne Freaki

Brodacz z Wieśkiem pijo!

Brodacz z Wieśkiem pijo!

Przez internet przetacza się gorąca jak kebab dyskusja. Czy to etyczne? Dlaczego sympatyczny Pan Wiesław jest znów wykorzystywany. Co my na to?

avatar
Napisane przez

Majk

  • Liga

    Koledzy, imo nie chodzi o fakt, że ktoś Wieśka wykorzystuje, a o to, że ktoś wykorzystuje wizerunek osoby niewątpliwe cokolwiek zniszczonej przez alkohol do promocji tegoż. IMO jest to wątpliwe moralnie, dokładają to tego fakt że target tego wypustu ludzie raczej młodzi, często bardzo młodzi wychodzi obraz browaru, który nie potrafiąc wybić się jakością w środowisku zblazowanych nerwów, szuka sprzedaży w sposób który stawia branże w złym świetle dla mainstreamu. Co więcej promocja osoba Wieśka jest imo sprzeczna z ustawą o wychowaniu w trzeźwości. I stąd hej, a może ciągnięcia łacha z browaru brodacz. Sami sobie grabią (patrz afera z wasoszem)

    • Kororowy Majk

      By była jasność. Sam osobiście nigdy bym się w to nie pchał na miejscu Brodacza. Tez nie do końca mi to pasuje. Ale nasz film jest raczej odpowiedzią na fakt, że głoś w sprawie zabierają ludzie, którzy nie raz, nie dwa i nie pięć latali uwaleni jak świnie po wszelkiej maści festiwalach. Czasem fani kraftu próbują zgrywać się na świętych, a na pewno lepszych niż pospolici spijacze piwa. To z boku wygląda przynajmniej śmiesznie i w naszej ocenie często szkodzi kraftowi nie mniej, niż nie do końca przemyślane (a może jednak) Brodacza.